Klaipėdos regiono pardavimų vadybininkė (-as)

INTERMAZE, UAB

Darbo skelbimo numeris

369031

Darbo aprašymas

  • esamų klientų aptarnavimas ir naujų klientų paieška;
  • pardavimų proceso valdymas, nuo pasiūlymų pateikimo, derybų iki sutarties su klientu pasirašymo:
  • ilgalaikių santykių su verslo klientais kūrimas ir palaikymas;
  • rinkos stebėsena bei analizė;
  • įmonės reprezentavimas renginiuose bei parodose;
  • verslo sutarčių, atsiskaitymų už suteiktas paslaugas administravimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga ne mažiau 2 metų B2B pardavimų patirtis (grožio sritis – privalumas);
  • domėjimasis mada, iniciatyvumas, orientacija į klientą, organizuotumas, kūrybiškumas;
  • puikūs komunikavimo bei derybiniai įgūdžiai;
  • darbo komandoje įgūdžiai, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • geras rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Tapti stabiliai dirbančios, nuolat tobulėjančios tarptautinės komandos dalimi;
  • dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą;
  • pastovų atlygį ir priedus, priklausančius nuo pardavimų rezultatų;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 16 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 967 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB „INTERMAZE“ – stabili ir ambicinga, 20 m. grožio industrijoje dirbanti profesionalų komanda ieško TAVĘS – grožio ambasadoriaus. Mes – italų gamybos profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis prekiaujanti kompanija. Esame oficialus DEPOT, MILK SHAKE, NO INHIBITION, SIMPLY ZEN ir URBAN TRIBE platintojas Baltijos regione. Grožio rinka yra neišsemiama ir nuolat besikeičianti, tad jeigu nebijai iššūkių, o mada ir grožis yra neatskiriama tavo kasdienybės dalis - būsime laimingi, jeigu prisijungsi prie mūsų nuostabios tarptautinės komandos.

Žiūrėti profilį