Klientų aptarnavimo ir pardavimų vadybininko lietuvių ir rusų kalbomis (darbo vieta: Pila, Lenkija)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 345600

Darbo skelbimo numeris

345600

Darbo aprašymas

Tavo užduotys:
- aktyvus firmos TimoCom produktų pardavimas,
- naujų klientų paieška ir ilgalaikių santykių su jais kūrimas,
- klientų aptarnavimas ir jų problemų sprendimas,
- derybos su klientais,
- informacijos registravimas sistemose.

Reikalavimai

Kreipkis jei:
- kalbi, rašai lietuvių ir rusų kalbomis (būtina sąlyga),
- turi bent jau vidurinį išsilavinimą,
- mėgsti bendrauti, sugebi megzti ryšius ir juos puoselėti.

Papildomas privalumas būtų:
- Transporto ir logistikos srities išmanymas,
- pardavimų, telemarketingo arba klientų aptarnavimo patirtis.

Įmonė siūlo

Mes Tau suteiksime:
- darbo sutartį,
- gyvybės draudimą,
- nuolatinį darbą (7:30- 15:30),
- stabilų ir įdomų darbą rinkoje įsitvirtinusioje įmonėje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Lenkija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugsėjo 4 d.
Įvestas:
2018 m. rugpjūčio 6 d.

Kaip ir dauguma sėkmės istorijų, šioji prasidėjo tuo metu neradus spendimų, patenkinančių poreikius. 1997 m. krovinių ekspeditorius Jensas Thiermanas ieškojo platformos, kurioje būtų pateikiami visos Europos transporto pasiūlymai. Tačiau to, ko ieškojo, jis nerado. Taigi nusprendė tokią platformą sukurti pats! Sprendimas buvo TimoCom Soft- und Hardware GmbH įkūrimas. Po darbo ir savaitgaliais pradėjo kurti savo krovinių ir transporto biržą.

Tai, kas anuo metu prasidėjo kaip drąsi idėja, šiandien virto į vieną sėkmingiausių IT platformų Europos transporto ir logistikos pramoneje. TimoCom valdo didžiausią transporto platformą Europoje. TimoCom yra didžiausia transporto platforma Europoje, kurioje kasdien pateikiama iki 750 000 tarptautinių krovinių ir transporto pasiūlymų. Platforma siūlo logistikos tinklą, kuriam priklauso daugiau nei 40 000 patikrintų įmonių.

IT paslaugų tiekėjas yra ir tarptautinis, ir specializuotas. Įmonės būstinėje Erkrath, netoli Diuseldorfo, dirba daugiau nei 460 darbuotojų iš 34 valstybių. Įmonė turi savo atstovybes Lenkijoje, Čekijoje ir Vengrijoje. Įmonės įkūrėjas yra ir įmonės valdytojas. Kartu su savo sūnumi Timu Thiermannu jie ilgą ir didelę valdymo patirtį jungia su naujomis perspektyvomis. Jie gali didžiuotis įmonės pasiekimais.