Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #163189

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas (-ė) (užsakymų aptarnavimas)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Vadovavimas klientus aptarnaujančiam skyriui (8-10 pavaldžių asmenų)
- Konfliktinių situacijų sprendimas
- Pavaldaus personalo darbo krūvio kontrolė
- CRM ("Sugar CRM") vystymas
- Klientų aptarnavimo skyriaus personalo paruošimas naujai vykdomiems projektams
- Bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais geresniam klientų aptarnavimo rezultatui pasiekti
- Klientų aptarnavimo kokybės gerinimo užduočių vykdymas
- Atskaitomybė įmonės vadovui

Reikalavimai

- Patirtis klientus aptarnaujančio skyriaus vadovaujančioje pozicijoje arba skambučių centro vadovaujančioje pozicijoje
- Patirtis valdant personalą, skiriant užduotis, sekant ir kontroliuojant jų atlikimą ir pan.
- Puikūs derybiniai sugebėjimai
- "Asterisk" ar kitos telefonijos sistemos vystymo patirtis
- CRM vystymo patirtis
- Anglų/rusų kalbos mokėjimas
- Kolektyvinio darbo patirtis

- Darbą savo srityje lyderiaujančioje ir besiplečiančioje įmonėje
- Labai geras ir aiškias karjeros galimybes
- Puikią darbo patirtį
- Profesionalų kolektyvą

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#163189

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2012 m. liepos 10 d.

UAB "Indigroup" veikla - personalo paieška bei atranka. Mūsų klientė, veržli ir savo srityje lyderiaujanti plataus asortimento mažmeninę prekybą Baltijos šalių mastu vykdanti įmonė. Šiuo metu įmonė ieško klientų aptarnavimo skyriaus vadovo (-ės), kuris bus atsakingas už KAS veiklą, kurio pagrindą sudaro skambučių centro principu dirbantys pavaldiniai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!