Naujausi skelbimai

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355714

Darbo skelbimo numeris

355714

Darbo aprašymas

  • Privačių ir verslo klientų aptarnavimas, konsultavimas;
  • Informacijos klientams apie paslaugas teikimas;
  • Vidinių procesų priežiūra ir jų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Priimamų indėlių administravimas, dokumentų tikrinimas;
  • Periodinių ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Paslaugų teikimo kokybės standartų išmanymas;
  • Komunikabilumas, paslaugumas bei gebėjimas valdyti pokalbį;
  • Kruopštumas ir atsakingumas;
  • Geri darbo su MS Excel bei duomenų bazėmis įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Geros anglų kalbos žinios. Vokiečių kalbos mokėjimas būtų privalumas.

  • Įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą ir puikią darbo aplinką;
  • Konkurencingą atlygį bei papildomų naudų paketą;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 11 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 12 d.

"PeerBerry" (www.peerberry.com) - alternatyvaus investavimo platforma, kurią sukūrė finansų srities profesionalai, valdantys finansines paslaugas teikiančias įmones Europos ir Azijos valstybėse. Investavimo platforma sukurta pasitelkus inovatyviausius IT sprendimus bei tarptautines finansinių paslaugų praktikas. PeerBerry komanda – sparčiai tobulėjanti, šiuolaikišku verslo modeliu besivadovaujanti specialistų grupė, suteikianti galimybę investuoti į finansinių įstaigų išduotas paskolas ir už tai pelnyti garantuotą investicinę grąžą.
Jei tave žavi technologinės naujovės ir finansinis sektorius, esi entuziastingas bei pasirengęs priimti naujus iššūkius sparčiai augančioje kompanijoje, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Šiuo metu Vilniuje ieškome Klientų aptarnavimo specialisto.