Naujausi skelbimai

Klientų aptarnavimo specialistė / -as Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84197

Darbo skelbimo numeris

84197

Darbo aprašymas

Komercijos ir plėtros departamentas, Filialų valdymo skyrius

  • vartojimo kredito sutarčių sudarymas;
  • informacijos teikimas bei bendravimas su klientais telefonu;
  • kitų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, paslaugumas;
  • gebėjimas dirbti bei spręsti iškilusias problemas savarankiškai;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geros anglų bei rusų kalbos žinios.

Privalumai:
  • darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • darbo patirtis finansų įstaigoje.

Įmonė siūlo

- Patrauklų atlyginimą;
- Tarptautinės įmonės socialines garantijas;
- Karjeros galimybes;
- Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
- Kvalifikacijos tobulinimo galimybes

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Klientų aptarnavimo specialistė/ -as Kaunas" siųskite faksu (8 5) 205 93 77, el. paštu atranka@gf.lt arba adresu: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 6 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 6 d.

Finansų įstaiga UAB „General Financing" Lietuvoje valdo prekės ženklą „Kreditas 123“ ir yra viena Lietuvos vartojimo kreditų rinkos lyderių. Privatiems asmenims mažmeninio lizingo paslaugas ir vartojimo kreditus bendrovė teikia daugiau nei 800 taškų visoje Lietuvoje.
„General Financing“ priklauso vienai iš didžiausių euro zonoje Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupei. „Societe Generale“ atstovybėse 85 pasaulio šalyse dirba per 163 tūkst. darbuotojų, aptarnaujama daugiau kaip 30 mln. privačių klientų.
Finansų įstaigos „General Financing“ mažmeninio lizingo paslaugos ir vartojimo kreditai yra teikiami 12 bendrovės klientų aptarnavimo skyrių, „Lietuvos pašto“ skyriuose, „Maxima X XX XXX“, „Topo centro“ parduotuvėse ir kitose „Kreditas 123“ ženklu pažymėtose partnerių parduotuvėse ar paslaugų teikimo vietose.
Įgimtas profesionalumas, besąlyginis komandinis darbas ir novatoriškas požiūris į klientus ir partnerius – kertinės vertybės, kurias diegiame, remiamės ir kuriomis tikime.