Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167203

Klientų aptarnavimo specialistė (-as) (rusų, anglų kalbomis)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Užklausų telefonu ir el. paštu atsakymas ir konsultavimas;
* Pasiūlymų ruošimas;
* Užsakymų ir apmokėjimų administravimas.

Reikalavimai

* Gebėjimas bendrauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis;
* Kruopštumas ir atidumas;
* Operatyvumas ir greita orientacija;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
* Darbo su klientais patirtis;
* Darbo turizmo srityje patirtis.

Įmonė siūlo

* Darbą perspektyvioje augančioje įmonėje;
* Darbo vietą ir priemones biure, Vilniaus centre;
* Nuo rezultatų priklausantį atlyginimą: fiksuota dalis + priedai nuo rezultatų.

CV ir motyvacinį laišką siųsti su pareigų, į kurias pretenduojate prierašu.

Darbo skelbimo numeris
#167203

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 1 d.

UAB "Hotelston" nuo 2009 metų valdo ir vysto didmeninį (B2B) viešbučių ir apartamentų rezervacijos portalą Hotelston.com bei sėkmingai teikia savo paslaugas kelionių organizatoriams bei agentūroms Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Bulgarijoje. Mūsų veikla ir tikslas yra pasiūlyti platų viešbučių asortimentą, mažas kainas, greitą aptarnavimą bei kokybišką technologinį sprendimą, kuris patenkintų visus mūsų klientų, kelionių agentūrų ir organizatorių, lūkesčius. Tuo tikslu ne tik didiname pasiūlą, kuri šiuo metu yra 150.000 viešbučių, bet ir plečiame paslaugų spektrą, ir kelionių agentūros gali pas mus rezervuoti ne tik viešbučius, apartamentus, vilas savo klientams, bet pervežimo paslaugos iš oro ar jūrų uostų į viešbučius ir atgal. Artimiausiu bus pasiūlyta dar daugiau, palengvinančių kelionių agentūrų ir organizatorių darbą paslaugų bei technolginių sprendimų.

Dirbame ne tik su pasauliniais tiekėjais, bet aktyviai bendraujame ir tiesiogiai su viešbučiais, kurie suteikia ypatingas sąlygas klientų poreikiams patenkinti. Vykdami veiklą tarptautiniu mastu, darbuotojams galime pasiūlyti dinamišką aplinką savo įgūdžiams realizuoti.

Šiandien įmonė toliau stiprina savo pozicijas rinkoje ir ieško klientų aptarnavimo specialistės(-o) (anglų ir rusų k.).

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!