Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #252251

Klientų aptarnavimo telefonu specialistas (-ė) (švedų kalba)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tarptautinė kompanija DELTICOM AG, prekiaujanti padangomis, atidaro savo skyrių Lietuvoje. Darbui Vilniuje kviečiame žmones, mokančius anglų, prancūzų, danų, norvegų, suomių, švedų arba vokiečių kalbą. Darbas - skambučių priėmimas užsienio kalba, informacijos apie padangas suteikimas. Patiems ieškoti klientų nereikia.

Reikalavimai

Labai gerai mokėti bent vieną iš nurodytų kalbų;
Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Kruopštumas, atsakingumas, komunikabilumas.

Siūlome darbą stabilioje augančioje tarptautinėje kompanijoje, visas socialines garantijas, stažuotes į užsienį, draugišką atmosferą. Darbo laikas derinamas (slenkantis grafikas nuo 6:00 iki 22:00).

Darbo skelbimo numeris
#252251
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!