Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #174215

Klientų aptarnavimo vadovo asistentas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome jauno specialisto, kuris nori dirbti klientų aptarnavimo srityje, geba dirbti su informacija, ją rinkti, apdoroti, pateikti vadovui dėl sprendimo priėmimo
Duomenis reikės kaupti, sisteminti ir pateikti klientų aptarnavimo skyriaus specialistams, siekiant padidinti jų atliekamo darbo efektyvumą
Prižiūrėti kompiuterines duomenų bazes : kaupti, tvarkyti jose esančią informaciją, reikalui esant, išrinkti reikalingą informaciją, ruošti nustatytos formos ataskaitas ir pateikti atsakingiems asmenims
Rengti ir teikti ataskaitas vadovui
Bendradarbiauti su kitų skyrių darbuotojais, siekiant gauti arba suteikti informaciją
Reikalui esant, perduoti arba surinkti nurodytą informaciją iš klientų ar kitų skyrių darbuotojų
Atlikti kitus techninius-pagalbinius darbus , laikantis nustatytos tvarkos ir terminų
Išsiųsti naujienlaiškius klientui
Informacija turės būti tiksli, teisinga ir savalaikė
Vykdyti kitus tiesioginio vadovo pavedimus
Darbuotojas nuolat bendradarbiaus su kitose šalyse (daugiausiai NVS) ir įmonės viduje dirbančiais specialistais, keisis informacija bei plėtos draugiškus santykius su klientais

Darbo vieta - Vilnius, Ž.Paneriai, Savanorių pr.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis 1-2 m.
Aukštasis išsilavinimas
Būtina puikiai mokėti rusų k. ( raštu ir žodžiu )
Gerai mokėti anglų kalbą
Gerai mokėti lenkų kalbą
Techniniai gebėjimai ir kompetencijos :
- statistinių duomenų rinkimas ir apdorojimas
- gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją
Socialiniai gebėjimai ir kompetencijos :
-Darbas komandoje
-Puikūs bendravimo įgūdžiai
-Gebėjimas prisitaikyti naujame kolektyve ir darbo aplinkoje
-Imlumas naujovėms, noras mokytis
-Atidumas, kruopštumas, analitinis ir loginis mąstymas, atsakingumas
Darbo kompiuteriu gebėjimai ir kompetencijos :
Gerai mokėti naudotis Microsoft Office programomis (Word, Excel, MS Outlook Calendar)
VLOOKUP fukcijos žinojimas būtų privalumas

Esame sparčiai auganti ir dinamiška įmonė, todėl siūlome galimybę augti kartu : realizuoti savo sugebėjimus, dirbti draugiškoje aplinkoje, gauti patyrusio vadovo konsultaciją, jausti jaunų, ambicingų specialistų komandinio darbo ritmą, gauti nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį, vykti į mokymus ir dalintis kitais įmonės privalumais, sukaupta 15 metų patirtimi, idėjomis.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#174215
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!