Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #419662

Klientų aptarnavimo vadybininkas(-ė) Kaune!

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbe Jūsų laukia šios atsakomybės:

profesionalus klientų aptarnavimas
(skambučių priėmimas, el.pašto laiškų administravimas), įmonės paslaugų
pristatymas, ataskaitų ruošimas, klientų užsakymų administravimas bei
probleminių situacijų koordinavimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad:

turite aukštesnįjį koleginį išsilavinimą turite darbo patirties klientų aptarnavimo srityje galite susikalbėti ir rašyti angliškai bei rusiškai, o taip pat turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius turite didelį norą padėti žmonėms rasti atsakymus džiaugiatės darbu komandoje ir turite norą siekti puikių rezultatų - prisijunkite prie mūsų šaunaus kolektyvo jau DABAR!

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje, modernioje ir sėkmingoje įmonėje;

Draugišką, visada pasiruošusį padėti, profesionalų kolektyvą;

Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Motyvuojantį bei augantį darbo užmokestį.

Darbo skelbimo numeris
#419662

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 24 d.

UAB “Ekonovus” –viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių atliekų tvarkymo įmonių Lietuvoje. Dirbame visoje Lietuvoje, teikiame mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų, antrinių žaliavų, statybinių ir gamybinių atliekų tvarkymo, teritorijų priežiūros ir kitas paslaugas.
Mes esame puiki komanda, kuri pasikliauna vienas kitu. Kuriame stiprius bendradarbiavimo santykius ir su klientais, ir su darbuotojais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!