2022-07-29 11:26:48

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1700 - 1800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Mes ieškome žmogaus, kuris turi patirties aptarnaujant klientus ir myli tokio pobūdžio darbą.

Mes ieškome draugiškos, iniciatyvios, norinčios prisidėti prie augančios kompanijos vystymo asmenybės, kuri papildytų mūsų pardavimų skyriaus komandą.

Kasdienis Jūsų darbas – būti pardavėjų komandos pagalbininku.

Jūsų tikslas – sklandžiai aptarnauti mūsų turimus klientus, užtikrinti, kad klientų perkama produkcija juos pasiektų laiku, spręsti kasdieną iškylančius klausimu.

Tarp Jums patikėtų klientų, nemaža dalis bus tik prancūzakalbių, todėl tikimės, kad galėsite su jais bendrauti. Mes nesitikime, kad Jūs puikiai kalbėsite prancūzų kalba, tačiau tikėsimės, kad gebėsite susikalbėti, perskaityti gaunamus laiškus ir atsakyti.

Užduotys darbe:

  • Pateiktų užsakymų suderinimas su klientais, jų tvirtinimas, atidavimas į gamybą.
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas, reikalingos dokumentacijos paruošimas.
  • Priskirtų klientų atsiskaitymo koordinavimas.
  • Efektyvios komunikacijos bei informacijos sklaidos užtikrinimas (pastabos ir pretenzijos, užsakymų įgyvendinimas).
  • Pardavimų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas. Išsilavinimas vadybos, ekonomikos,  logistikos srityse būtų privalumas.
  • Vienerių metų darbo patirtis panašioje srityje.
  • Anglų, prancūzų kalbos B1 lygiu (gebėjimas susikalbėti, perskaityti gaunamus laiškus, į juos atsakyti).
  • MS Office programų paketas, darbo su apskaitos programomis patirtis.
  • Reikalingos asmeninės savybės: komunikabilumas, atsakingumas, laiko planavimo įgūdžiai, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje.

  • Papildomą sveikatos draudimo paketą (su galimybėmis jį naudoti pagal poreikį).
  • Galimybę pasinaudoti Bendrovėje esančiomis papildomomis naudomis (laisvas laikas, išmokos).
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti ne darbo vietoje. Siūlome lankstumą darbo grafiko atžvilgiu.
  • Draugišką ir palaikančią komandą.