2022-07-29 11:26:48

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 750 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Prisijunk prie Siųsk pigiau komandos!

Esame draugiški, aktyvūs, linksmi ir ieškome dar vieno šeimos nario, kuris norėtų papildyti mūsų kolektyvą.

Jei tu myli klientus, esi entuziastingas (-a), komunikabilus (-i) ir orientuotas (-a) į sprendimus - šis darbas kaip tik Tau! Tapdamas (-a) Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininku (-e) kas diena rūpinsiesi klientais, padėsi jiems išspręsti visus kilusius klausimus ir pasiūlysi jiems tinkamiausią sprendimą.

Darbas Baltupiuose, Vilniuje, šalia Vichy vandens parko, naujame moderniame Siųsk pigiau biure.

Tu būsi atsakingas už:

  • Atvykstančių klientų priėmimą biure bei pagalbą pildant užsakymus;
  • Klientų užklausų valdymą telefonu, el. paštu, „Pagalba gyvai“ svetainėje;
  • Greitą sprendimo atradimą atitinkamai pagal kliento poreikius;
  • Užsakymų administravimą – registravimą, siuntos dokumentų persiuntimą klientams ir pan.;
  • Klientų pasitenkinimo gerinimą;
  • Glaudų bendravimą su Siųsk pigiau partneriais (kurjeriais) telefonu, el. paštu;
  • Kolegų informavimą kilus bet kokiems nesklandumams.

Reikalavimai

Tavo įgūdžiai:

  • Malonus ir sklandus bendravimas;
  • Plati šypsena ir gebėjimas išklausyti;
  • Atsakingumas;
  • Tu gerai atpažįsti prioritetinius darbus, planuoji savo ir kitų laiką;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Darbas su kompiuteriu;
  • Noras tobulėti ir prisidėti prie įmonės gerovės.

Tavo privalumai:

  • Klientų aptarnavimo patirtis;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

Mes tau pažadame:

  • Draugišką, linksmą ir šmaikštų kolektyvą, su kuriuo gera dirbti kartu;
  • Karantinui pasibaigus, kolektyvo pramogas kas mėnesį – „Team building‘as“;
  • Galimybę tobulėti tavo pasirinktuose mokymuose/seminaruose, susijusiuose su tavo darbo sritimi.