Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12066

Klientų aptarnavimo vadybininkas/konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Klientų verslo procesų bei poreikių analizė
- Klientų personalo apmokymas
- Konsultavimas telefonu ir/ar kliento darbo vietoje
- Klientų aptarnavimo sutarčių sudarymas
- Naujų produktų ir paslaugų pardavimas esamiems klientams

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas
- Vidinių verslo procesų bendras supratimas
- Darbo su verslo valdymo ir apskaitos sistemomis pagrindai
- Derybų su verslo klientais patirtis
- Orientacija į tikslą, entuziazmas, optimizmas
- Komunikabilumas, lankstumas, diplomatiškumas

Panašaus darbo patirtis bei automobilis būtų privalumas

Siūlome darbą jauname draugiškame kolektyve, garantuojame puikias darbo sąlygas, galimybę tobulėti, konkurencingą atlyginimą bei papildomas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jeigu nemėgstate monotonijos bei ramybės, bet esate linkęs bendrauti ir eksperimentuoti, turite nerealizuotų minčių ir idėjų - šis darbas tikrai Jums.

Darbo skelbimo numeris
#12066

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. kovo 4 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 20 d.

Perspektyvi, sparčiai besiplečianti įmonė, kurianti ir diegianti verslo valdymo ir apskaitos sistemas ieško naujo komandos nario

Daugiau