Naujausi skelbimai

Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 29062

Darbo skelbimo numeris

29062

Darbo aprašymas

- informacijos teikimas klientams apie vykstančius renginius;
- bilietų rezervacija bei pardavimas.

Reikalavimai

- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- paslaugumas;
- komunikabilumas;
- taisyklinga lietuvių kalba.

Įmonė siūlo

- mokymus;
- nuolaidų korteles;
- darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2007 m. rugpjūčio 17 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 9 d.

BILIETAI LT – sparčiai besiplečianti įmonė, valdanti elektroninę bilietų į renginius platinimo, rezervavimo ir pardavimo sistemą, lėktuvų bilietų pardavimo internetu sistemą, teikiančią duomenis iš pasaulinės „Amadeus“ duomenų bazės.

BILIETAI LT priklauso Tarptautinei bilietų platinimo asociacijai INTIX, Tarptautinei oro vėžėjų asociacijai IATA, dalyvauja Europos bilietų platintojų suvažiavimuose.

BILIETAI LT elektroninė renginių bilietų platinimo sistema Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso "Lietuvos metų gaminys 2006" informacinių technologijų ir telekomunikacijų kategorijoje įvertinta aukso medaliu.