2022-07-29 11:26:48

Klientų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Iki 1800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Bigbank – ambicinga ir į rezultatą orientuotų profesionalų komanda! Sparčiai augame – naujais produktais, rezultatais bei savo srities ekspertais. Ieškome kolegos į Vartojimo paskolų ir automobilių lizingo komandą. Siūlome kitokią patirtį ir požiūrį į klientus, procesus bei darbuotojus.

Kaip atrodys tavo diena

  • Supažindinsi klientus su banko paslaugomis ir produktais telefonu (nereikės atlikti „šaltų“ skambučių);
  • Konsultuosi klientus telefonu ir el. paštu visais su paskolos gavimu, paskolos paraiškos pildymu bei paskolos sutarties pasirašymu susijusiais klausimais – valdysi visą paskolos išdavimo klientui procesą;
  • Analizuosi klientų pateiktus duomenis ir priimsi sprendimą dėl paslaugos suteikimo;
  • Bendradarbiaudamas (-a) su komanda sieksi numatytų pardavimų tikslų.

Reikalavimai

  • Esi atsakingas (-a), iniciatyvus (-i) ir orientuotas (-a) į klientą;
  • Gebi dirbti komandoje bei prisitaikyti prie dinamiškos darbo aplinkos;
  • Turi puikius bendravimo įgūdžius;
  • Nori mokytis, tobulėti, esi motyvuotas (-a) siekti asmeninių bei komandos tikslų;
  • Turi gerus lietuvių kalbos įgūdžius žodžiu ir raštu;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje yra privalumas (ypatingai finansų, telemarketingo ar draudimo įstaigose).

  • Darbo užmokestį iki 1800 EUR brutto, atsižvelgiant į kompetenciją, įgūdžius ir turimą patirtį;
  • Lojalią ir stiprią komandą (vidutinė darbo trukmė komandoje – 6 metai);
  • Galimybę mokytis ir tobulėti kartu su greitai augančia ir besikeičiančia organizacija;
  • Laisvą ir draugišką darbo aplinką (pažvelk į #lifeatbigbank ir #bigbankwow Instagrame);
  • Papildomą sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio;
  • Kitas papildomas naudas pagal Bigbank AS Atlygio sistemos principus.