Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #34538

Kokybės inžinierius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Žaliavų, medžiagų ir gatavos produkcijos kokybės kontrolės užtikrinimas, laboratorinių darbų atlikimas - cukraus, drėgmės, riebalų ir kitų rodiklių nustatymas bandiniuose.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas maisto technologijos/inžinerijos (chemijos inžinerijos), maisto mokslo, maisto produktų technologijos ar cheminės analizės technologijos srityse, lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokėjimas, kompiuterinis raštingumas, organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas.
Privalumai: panašaus darbo patirtis.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą technologiškai atnaujintoje įmonėje, galimybę profesiniam tobulėjimui ir karjeros kilimui, stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų, darbą draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

CV siųsti el. paštu personalas@dzukija.lt su nuoroda Kokybės inžinierius

Darbo skelbimo numeris
#34538
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!