Naujausi skelbimai

Kokybės skyriaus regiono vadovas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 362757

Darbo skelbimo numeris

362757

Darbo aprašymas

Ieškome kokybės skyriaus regiono vadovas (-ė) Vilniuje, kurio (-s) atsakomybės būtų:

  • Vadovavimas vadybininkams, ir jų darbo priežiūra;
  • Užtikrinti kokybės kontrolės sistemos veikimą;
  • Klientų pretenzijų valdymas ir prevencija;
  • Objektyviai vertinti vadybininkų darbą;
  • Tinkamų paslaugų užtikrinimas naujiems klientams;
  • Ruošti ataskaitas įmonės vadovybei;
  • Nuolatinis bendravimas su klientais, iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad turi:

  • Aukštąjį išsilavinimą;
  • Vairuotojo pažymėjimą ir vairavimo įgūdžius;
  • Kompiuterinį raštingumą;
  • Šias savybes: iniciatyvumą, atsakingumą, pareigingumą, gebėjimą dirbti, spręsti ir priimti sprendimus savarankiškai.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • Įmonės automobilį.
Atlyginimas:
  • Nuo 1200 Eur

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. kovo 8 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 7 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1200 EUR per mėn.