Kokybės skyriaus regiono vadovas(-ė) VIP1

CV MARKET KLIENTAS

Darbo skelbimo numeris

362757

Darbo aprašymas

Ieškome kokybės skyriaus regiono vadovas (-ė) Vilniuje, kurio (-s) atsakomybės būtų:
• Vadovavimas vadybininkams, ir jų darbo priežiūra;
• Užtikrinti kokybės kontrolės sistemos veikimą;
• Klientų pretenzijų valdymas ir prevencija;
• Objektyviai vertinti vadybininkų darbą;
• Tinkamų paslaugų užtikrinimas naujiems klientams;
• Ruošti ataskaitas įmonės vadovybei;
• Nuolatinis bendravimas su klientais, iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad turi:
• Aukštąjį išsilavinimą;
• Vairuotojo pažymėjimą ir vairavimo įgūdžius;
• Kompiuterinį raštingumą;
• Šias savybes: iniciatyvumą, atsakingumą, pareigingumą, gebėjimą dirbti, spręsti ir priimti sprendimus savarankiškai.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
• Dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
• Visas socialines garantijas stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje;
• Įmonės automobilį.
Atlyginimas:
• Nuo 1200 Eur

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. kovo 8 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 7 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1200 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Žiūrėti profilį