Naujausi skelbimai

Kokybės užtikrinimo ir dokumentacijos specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105936

Darbo skelbimo numeris

105936

Darbo aprašymas

Pagrindinės kokybės užtikrinimo ir dokumentacijos specialisto pareigos yra:

  • Dalyvauti sistemų vystymo projektų procesuose priimant sprendimus ir peržiūrint kiekvieno etapo rezultatus, siekiant užtikrinti jų atitikimą užfiksuotiems ir suderintiems naudotojų reikalavimams;
  • Rengti ar dalyvauti rengiant kokybės užtikrinimo dokumentaciją, testavimo planus, scenarijus ir pan. sistemų vystymo projektuose;
  • Planuojant ir vykdant sistemos testavimą naudoti standartinius sistemų testavimo dokumentus;
  • Vykdyti kuriamų sistemų testavimo procedūras ir teikti pasiūlymus dėl jų atnaujinimo, registruoti testavimo metu rastus defektus;
  • Rašyti naudotojų instrukcijas, vadovaujantis naudotojų instrukcijų rengimo standartais bei teikti pasiūlymus dėl jų atnaujinimo;
  • Rašyti betarpiškos elektroninės pagalbos sistemos naudotojams tekstus;
  • Rašyti ir vykdyti automatinio testavimo testus pagal projekto testo planą;
  • Dalyvauti sistemų priežiūroje, vykdant pakeitimų testavimą ir kitas susijusias užduotis;
  • Atlikti kitas su dokumentacija ir kokybės užtikrinimu susijusias veiklas.

Reikalavimai

Jūsų kvalifikacija ir/ar įgūdžiai turėtų būti:

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti ir paskutiniųjų kursų studentas);
  • Analitinis mastymas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, rasti problemas, rinkti duomenis, fiksuoti faktus, daryti išvadas ir spręsti problemas;
  • Gilios darbo kompiuteriu žinios ir patirtis, ypač dirbant su sudėtingos struktūros ir didelės apimties dokumentais teksto tvarkyklėmis;
  • Žinios ir patirtis su standartine sistemų analizės ir specifikavimo, bei projektavimo programine įranga;
  • Puikūs bendravimo ir rašytinės komunikacijos;
  • Puikūs lietuvių ir anglų kalbų gramatikos bei kalbos kultūros įgūdžiai.

Mes siūlome Jums profesinio tobulėjimo galimybes, modernią įmonės aplinką bei teisingą atlygį.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 16 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 23 d.

NRD UAB yra registrų ir veiklos administravimo sistemų programinę įrangą kurianti, diegianti, prižiūrinti ir mokymus vykdanti įmonė, veikianti Lietuvoje ir užsienyje.