Kokybės užtikrinimo (QA) specialistas

Pervesk, UAB

Darbo skelbimo numeris

309077

Darbo aprašymas

Kokybės užtikrinimo specialistas bus atsakingas už testavimo scenarijų sudarymą ir paruošimą, duomenų testavimo parinkimą, iškilusių problemų registravimą sistemoje.
Darbo pobūdis:
* Vykdyti rankinius ir automatinius testavimus – tikrinti, analizuoti ir registruoti problemas, pateikti/apibendrinti gautus rezultatus;
* Nustatyti ir pranešti apie produktų ar paslaugų defektus;
* Patikrinti defektų pataisymus, patobulinimus bei pakeitimus;
* Testavimo aplinkos priežiūra;
* Kartu su produkto ar paslaugos vadovu ir komanda pasirinkti optimalius problemos sprendimo būdus;
* Testavimui reikalingų dokumentų paruošimas (check sąrašai, bandymų duomenys, ir t.t.).

Reikalavimai

* Interneto ir mobiliųjų programėlių testavimas;(taikant tinkamai pasirinktus metodus ir technologijas) įskaitant, bet neapsiribojant:
Funkcinis testavimas;
Tinkamumo testavimas;
Integracijų testavimas;
Apkrovos testavimas;
Tiriamieji testavimai;
Regresinis testavimas;
Priežiūros testavimas.
* Informacijos pateikimas apie defektus, papildomas aptarimas su programos kūrėju, pakartotiniai pataisymai;
* Žinios apie visą programinės įrangos gyvavimo ciklą nuo komplektavimo iki pristatymo ir aptarnavimo;
* Žinios apie testų automatizavimą;
* Gebėjimas dirbti su programos kūrėjais, projekto vadovais ir klientais;
* Bendros žinios apie testavimą Agile aplinkoje.

* Pradinį atlyginimą, kuris yra bent 10% didesnis, nei tavo dabartinis atlyginimas;
* Lankstų darbo grafiką;
* Tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
* Darbą tarptautiniame kolektyve;
* Įmonės renginius ir keliones;
* Modernius ofisus bei elektronikos įrenginius (angl. gadgets) pagal pageidavimą;
* Galimybę dirbti Vilniaus arba Kauno biuruose.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 17 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

„Pervesk“ tikslas – greiti, paprastai atliekami ir saugūs mokėjimai elektroninėje erdvėje. Mes manome, kad atsižvelgiant į šiuolaikinės visuomenės poreikius ir teisingai išnaudojant technologines galimybes mokėjimų srityje, galima sukelti revoliuciją, nė kiek nenusileidžiančią interneto atsiradimo sukeltam perversmui informacijos apsikeitime. Stebėdami bei analizuodami Lietuvos ir pasaulio elektronines finansų platformas, visuomenėje vyraujančias tendencijas, mes matome Lietuvą kaip FinTech revoliucijos centrą, o „Pervesk“ – šio centro lyderę.
Nors įmonės pavadinimas yra lietuviškas, pagrindiniai produktai ir paslaugos – ecotransfer.com ir paymentapi.com – yra orientuoti į verslo klientus iš Europos, Azijos bei Afrikos regionų.

Peržiūrėti įmonės profilį >