Naujausi skelbimai

Kokybės vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85046

Darbo skelbimo numeris

85046

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - įmonė, kuri priklauso tarptautiniam koncernui ir užsiima greito judėjimo produktų gamyba ir importu, prekinių ženklų valdymu, produktų prekyba ir platinimu, dirbti centriniame biure Vilniuje kviečia

KOKYBĖS VADOVĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:
- kokybės vadybos tobulinimas įmonėje, laikantis ISO 9001:2008 standarto reikalavimų,
- kokybės vadybos sistemos reikalavimų vykdymo kontrolė, vidaus auditų atlikimas,
- dalyvavimas tobulinant įmonės veiklą.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas kokybės vadybos, vadybos, inžinerijos arba technologijų srityje,
- darbo patirtis kokybės valdymo srityje,
- pagrindinių verslo, gamybos procesų, logistikos valdymo principų išmanymas,
- RVASVT sistemos išmanymas,
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
- analitinis mąstymas, organizaciniai gebėjimai, puikūs bendravimo įgūdžiai, savarankiškumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą,
- galimybę realizuoti turimas žinias ir patirtį,
- kvalifikaciją ir darbo patirtį atitinkantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik kandidatus patekusius į antrąjį atrankos etapą.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 26 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 19 d.

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, dešimt metų dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per dešimt veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!