Naujausi skelbimai

Kokybės vadybininkas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105302

Darbo skelbimo numeris

105302

Darbo aprašymas

· Organizuoja pagamintos produkcijos ir pakavimo kokybės kontrolę;
· ruošia kokybės skyriaus instrukcijas, darbo vietos specifikacijas;
· rengia mokymų medžiagą bei veda mokymus darbuotojams;
· dalyvauja darbo grupėse diegiant naujas ir tobulinant esamas gamybos technologijas, bendradarbiauja su įvairių sričių specialistais tarptautiniuose projektuose.

Reikalavimai

· aukštasis išsilavinimas maisto technologijos, cheminės inžinerijos ar veterinarijos srityse (gali būti paskutinio kurso studentas(-ė));
· geri darbo kompiuteriu ir anglų kalbos įgūdžiai;
· darbo gamyboje patirtis ir ISO standartų žinojimas (pageidautina);
· atsakingumas, organizuotumas ir supratimas apie kokybės valdymą;
· geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas perduoti informaciją.

Įmonė siūlo

· darbą jaunatviškame, kūrybingame kolektyve,
· laisvę įgyvendinti savo idėjas;
· konkurencingą atlygį ir papildomas naudas;
· mokymosi ir karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje.

Papildoma informacija

Daugiau informacijos apie įmonę rasite ir kandidatuoti galėsite paspaudę šią nuorodą:
www.mars.lt.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 20 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 6 d.

„Mars Lietuva“ yra „Mars, Incorporated“, vienos didžiausių šeimos valdomų bendrovių pasaulyje, antrinė įmonė, Lietuvoje veikianti nuo 1993-iųjų metų.

„Mars, Incorporated“ yra maisto produktų, saldumynų bei gyvūnų augintinių priežiūros produktų gamybos lyderė pasaulyje. Kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas yra bendrovės verslo pamatinės vertybės. M&M’S®, SNICKERS®, MARS®, WHISKAS® ir PEDIGREE® - populiariausi pasaulyje bendrovės prekių ženklai.

„Mars Lietuva“ - didžiausia maisto gyvūnams augintiniams gamintoja Baltijos šalyse. Mes tikime, kad gyvūnai augintiniai daro mūsų pasaulį geresnį. Taigi mūsų pareiga yra pasirūpinti augintinių gerove. „Mars Lietuva“ darbuotojai kiekvieną dieną savo darbu kuria geresnį pasaulį gyvūnams augintiniams.

Ieškantiems iššūkių ir norintiems tobulėti bei įgyti patirties įvairiose Kokybės skyriaus srityse siūlome nuolatinį darbą „Mars Lietuva“ gyvūnų augintinių maisto gamykloje Gargžduose: