Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217880

Kokybės vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Organizuoti įmonės procesų identifikavimą ir sąveikas.
  • Vykdyti produktų, pateikiamų klientui, kokybės užtikrinimą (vidiniuose ir teisiniuose dokumentuose, nurodytų charakteristikose).

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas Kokybės vadybos srityje.
  • Gera anglų kalba (raštu ir žodžiu).
  • Ne mažesnė kaip 6 mėnesių darbo patirtis kokybės vadybos srityje.
  • Privaloma išmanyti ISO 9001 standartų reikalavimus, direktyvas 1999/5/EC, 2004/108/EC ir 2006/95/EC, jų reikalavimus, ISO/TS 16949 standarto pagrindus.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
  • Asmeninės savybės – atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.

Siūlome įdomų ir dinamišką darbą; karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje; socialines garantijas.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#217880

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 18 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 19 d.

Naujausių IT/elektronikos technologijų projektavimas/gamyba/eksportas.
GSM/GPRS/GPS modemų/valdiklių gamintojas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!