Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #87365

Komercijos direktoriaus pavaduotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Marijampolė
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Pardavimų - pirkimų kontrolė;
* Rinkodaros strategijos formavimas bei įgyvendinimas;
* Efektyvaus komandos darbo organizavimas, valdymas ir motyvavimas sukuriant aukščiausią klientų aptarnavimo lygį;
* Darbas su prekybos tinklais, atstovais ir produkcijos platintojais Lietuvoje ir užsienyje;
* Pardavimo ataskaitų rengimas, informacijos rinkimas ir analizė, komercijos direktoriaus pavadavimas.

Reikalavimai

* Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros, marketingo ar vadybos srityje);
* Maisto produktų mažmeninės ir didmeninės prekybos patirtis;
* BŪTINA ne mažesnė kaip 3 metų sėkmingo vadovavimo prekybos padaliniui ar įmonei patirtis, gebėjimas dirbti komandoje ir efektyviai organizuoti darbą;
* Geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

* Darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
* Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
* Fiksuotą konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#87365
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!