Naujausi skelbimai

Komercijos direktorius (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84851

Darbo skelbimo numeris

84851

Darbo aprašymas

* Pardavimo strategijos įgyvendinimas ir plėtojimas Lietuvoje ir užsienyje;
* Rinkodaros strategijos formavimas bei įgyvendinimas;
* Efektyvaus komandos darbo organizavimas, valdymas ir motyvavimas sukuriant aukščiausią klientų aptarnavimo lygį;
* Darbas su prekybos tinklais, atstovais ir produkcijos platintojais Lietuvoje ir užsienyje;
* Pardavimo ataskaitų rengimas, informacijos rinkimas ir analizė, ataskaitų teikimas įmonės Valdybai.

Reikalavimai

* Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros, marketingo ar vadybos srityje);
* BŪTINAS maisto produktų mažmeninės ir didmeninės prekybos specifikos išmanymas;
* BŪTINA ne mažesnė kaip 3 metų sėkmingo vadovavimo prekybos padaliniui ar įmonei patirtis, gebėjimas dirbti komandoje ir efektyviai organizuoti darbą;
* Geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

* Darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
* Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
* Fiksuotą konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 22 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 15 d.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" klientas – gamybinė maisto pramonės įmonė. Darbui Kaune įmonei reikalingas: