Naujausi skelbimai

Komercijos direktorius

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 328222

Darbo skelbimo numeris

328222

Darbo aprašymas

Planuoti, organizuoti ir vykdyti didmeninę prekybą;
Ruošti pardavimų planus, užtikrinti nustatytų prekybos planų, veiklos rodiklių įgyvendinimą;
Planuoti ir organizuoti kasdienes prekybos operacijas;
Analizuoti, vertinti ir kontroliuoti platinimo kanalus;
Naujų klientų paieška, sutarčių ir užsakymų derininimas;
Atstovauti įmonę parodose, mugėse.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas vadybos, rinkodaros srityse;
Prekybos sistemos suvokimas, išmanymas;
Patirtis prekybos organizavime (privalumas maisto pramonės srityje);
Planavimo, darbų organizavimo profesiniai įgūdžiai;
Derybinio meno patirtis, komunikabilumas;
Puikios anglų kalbos žinios;
Rusų kalbos žinios - privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbą šiuolaikiškoje įmonėje;
Galimybes tobulėti.

Atlyginimas - derybų klausimas, priklauso nuo rezultatų.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. kovo 15 d.
Įvestas:
2018 m. vasario 14 d.

„ARVI KALAKUTAI“, veiklą pradėjusi 2004 m., yra vienintelė Baltijos šalyse specializuota kalakutų skerdimo ir jų mėsos perdirbimo įmonė, kurios gaminiai tiekiami Lietuvos prekybos tinklams bei eksportuojami į Latviją, Estiją, Daniją, Belgiją, Vokietiją, Angliją, Suomiją, Švediją ir kitas Europos šalis. Įmonė turi savo parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Kokybiškos produkcijos gamybai įmonė pasirinko Olandijos bendrovės „Stork“ įrangą. „ARVI KALAKUTAI“ per metus perdirba per 7000 tonų kalakutienos.

Bendrovės kalakutų skerdimo ir mėsos perdirbimo technologijos atitinka aukščiausius ES reikalavimus, įdiegta RVASVT (HACCP) programa. Įmonė yra gavusi ES veterinarijos sertifikatą, o BRC (British Retail Consortium) Global Standard sertifikatas atnaujinamas kiekvienais metais. Šiandien mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 100 įvairiausių kalakutienos gaminių, kurie nuolat įvertinami aukščiausiais apdovanojimais tarptautinėse parodose.