Komercijos direktorius - prekyba statybinėmis medžiagomis ir šildymo įranga

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308642

Darbo skelbimo numeris

308642

Darbo aprašymas

STATYBOMS - RENOVACIJAI - ŠILDYMUI
Pardavimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas.
Darbas su svarbiausiais įmonės partneriais Lietuvoje ir užsienyje.
Projektų koordinavimas.
Atstovaujamų prekinių ženklų pristatymas rinkai.
Komandos darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Strateginis ir analitinis mąstymas.
Anglų, rusų kalba žodžiu ir raštu.
Darbo patirtis ne mažiau 3m.

Įmonė siūlo

Kompetenciją atitinkantį atlygį bei motyvacijos sistemą.
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.
Draugišką ir profesionalią komandą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 4 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 11 d.

S. Videikos įmonė „Santera“ sėkmingai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos bei šildymo prekėmis, sodo bei parko priežiūros prekėmis ir technika. Taip pat „Santeroje“ teikiamos sodo bei parko technikos remonto, įrankių nuomos, transporto paslaugos. Pagrindinė užduotis kvalifikuotam personalui - visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes.