Naujausi skelbimai

Komercijos padalinio asistentas/-ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110424

Darbo skelbimo numeris

110424

Darbo aprašymas

ES struktūrinės paramos projektų administravimas ir įgyvendinimas (savalaikis dokumentų sutvarkymas, mokėjimo prašymų rengimas, pirkimų organizavimas, ataskaitų rengimas);
Komercijos padalinio skyrių informacijos susijusios su klientais tvarkymas (klientų skolų prevencija, apmokėjimo kontrolė, sutarčių ruošimas ir kt.);
Darbas su komercijos padalinio informacijos valdymu bei dokumentais - pagalba komercijos padalinio darbuotojams rengiant dokumentus, bei perduodant informaciją kitiems padaliniams.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas verslo administravimo, komunikacijų, rinkodaros srityje;
Vadybos ir verslo procesų išmanymas;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Organizaciniai, planavimo, delegavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai;
ES struktūrinės paramos projektų administravimo ir įgyvendinimo patirtis-privalumas;

Įmonė siūlo

Veržlią, iššūkių kupiną veiklą kūrybiškame kolektyve;
Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Karjeros perspektyvas.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus. CV siųsti r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 13 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 13 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.