Naujausi skelbimai

Komercijos vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 72132

Darbo skelbimo numeris

72132

Darbo aprašymas

Jis (ji) bus atsakingas (-a) už optimalaus asortimento formavimą ir kainodarą, rinkos tendencijų ir pardavimo rezultatų analizę, prekių eksponavimo parduotuvėse nustatymą, naujų tiekėjų paiešką, derybas, pirkimo sutarčių sudarymą, pardavimo skatinimo akcijų organizavimą ir vykdymo kontrolę.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (pageidautina ekonomikos, vadybos, verslo administravimo srityje);
ne mažiau 2 metai analogiško darbo mažmeninėje prekyboje patirtis (privalumas maisto, kosmetikos ar kitų kasdienės paklausos prekių srityje);
mažmeninės prekybos procesų išmanymas;
marketingo žinios;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
geri bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
atsakingumas, analitinis mąstymas;
organizaciniai ir derybų įgūdžiai;
vairuotojo pažymėjimas.

Atsakingą, idomų ir dinamišką darbą augančioje įmonėje, saviraiškos ir tobulėjimo galimybes, konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą, karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Komercijos vadybininkas" siųsti faksu: (8~37) 406834 arba el. paštu asta@noriudarbo.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 25 d.

Sėkmingai dirbanti bendrovė, užsiimanti mažmenine prekyba plataus vartojimo prekėmis.