Naujausi skelbimai

Komercinės analizės skyriaus vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 356306

Darbo skelbimo numeris

356306

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
KOMERCINĖS ANALIZĖS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- vidinių ir išorinių duomenų analizė bei verslo įžvalgų teikimas įmonės komercijos departamentui;
- atsakomybė uz mažmeninės prekybos rezultatų gerinimą;
- sklandaus ir efektyvaus komercinės analizės skyriaus darbo užtikrinimas, darbuotojų vertinimas, ugdymas bei motyvavimas.
Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas finansų / ekonomikos / ekonometrijos / matematikos / verslo vadybos srityje;
- strateginis ir loginis mąstymas;
- darbo patirtis analitikos ar rinkos tyrimų srityje;
- vadovaujamo darbo patirtis;
- geros anglų kalbos žinios.
Mes siūlome:
darbą savo srities profesionalų komandoje;
laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
tarptautinės karjeros galimybes;
privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 659 68959 monika.rumbutiene@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-12-03