Komunikacijos ir rinkodaros centro Rinkodaros skyriaus vadybininkas (rinkodaros)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110208

Darbo skelbimo numeris

110208

Darbo aprašymas

•Užsienio rinkų analizė;
•Universiteto įvaizdžio formavimo bei vardo žinomumo didinimo plano rengimas ir įgyvendinimas;
•Rinkodaros veiksmų prioritetinėse užsienio valstybėse ir priemonių metinio plano bei biudžeto rengimas, rezultatų bei naudojamų priemonių efektyvumo analizė;
•Tarptautinės universiteto komunikacijos planavimas, ryšių su žiniasklaida palaikymas;
•Tikslinių auditorijų pasiekimo plano parengimas, įgyvendinimas bei kontrolė;
•Tarptautinių rinkodaros kampanijų koordinavimas;
•Užsienio studentams skirtos e-erdvės administravimas;

Reikalavimai

•Aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, rinkodaros, ekonomikos srityse);
•Ne trumpesnė kaip 2 metų rinkodaros/marketingo veiklos organizavimo darbo patirtis;
•Bendri marketingo veiklos vystymo bei atskirų marketingo komplekso elementų strategijos formavimo įgūdžiai, geros teorinės žinios ir praktinė patirtis rinkodaros, kainodaros srityse;
•Darbas Word, Excel ir Power Point programomis, SEO pagrindų žinojimas;
•Strateginis bei analitinis mąstymas ir naujovių siekimas;
•Verslumas, savarankiškumas, geri organizaciniai įgūdžiai, orientacija į rezultatus;
•Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
•Anglų, rusų kalbų žinios;

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 7 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.