Komunikacijos ir rinkodaros centro tarptautinių ryšių skyriaus vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107881

Darbo skelbimo numeris

107881

Darbo aprašymas

Universiteto susirašinėjimo su užsienio partneriais koordinavimas;
Sutarčių projektų rengimas;
Tarptautinių projektų paraiškų rengimas bei koordinavimas;
Kita su Universiteto tarptautiškumo įgyvendinimu susijusi veikla.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro);
Puikios anglų kalbos žinios (kitų užsienio kalbų mokėjimas pageidautinas);
Dokumentų rengimo pagrindai.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 15 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.