Naujausi skelbimai

Komunikacijos ir socialinių tinklų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343405

Darbo skelbimo numeris

343405

Darbo aprašymas

Internetinio puslapio administravimas, nuolatinis informacijos atnaujinimas;
Įmonės socialinių paskyrų administravimas (turinio ruošimas ir valdymas, reklamos planavimas);
Atsakomybė už rašytinės ir vizualinės informacijos išorinei ir vidinei komunikacijai rengimą bei sklaidą įvairiose priemonėse ir kanaluose.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas komunikacijos, rinkodaros ar pan. srityje;
Patirtis su TVS (turinio valdymo sistema) ir socialinių paskyrų administravimu;
Adwords ir Facebook Ads platformų išmanymas;
Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios (ypač rašymo);
Puikūs MS Office įgūdžiai (Corel Draw, Photoshop ar pan. programų įgūdžiai būtų privalumas);
Savarankiškumas, kūrybingumas ir iniciatyvumas, atidumas bei dėmesys detalėms, optimizmas, estetikos pojūtis, orientacija į rezultatą, bendradarbiavimas.

Pasinerti į magišką spaudos pasaulį, kur gimsta įmonių reprezentaciniai leidiniai, meno knygos, žurnalai. Mėgautis kūryba, kurią kiekvieną rytą įkvepia naujausi, dar dažais kvepiantys garsių dizainerių ir menininkų leidiniai.

Tad jei Tu puikiai valdai žodį ir išmanai komunikacijos principus socialinėse erdvėse, siųsk savo CV ir motyvacinį laišką su nuoroda komunikacijos ir socialinių tinklų vadybininkas (-ė)

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 23 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 10 d.

Uždaroji dizaino ir leidybos AB KOPA - jau 27 metai spaudos ir dizaino versle. Moderni, patikima, lyderiaujanti komercinės spaudos spaustuvė. Nuolat tobulina darbuotojų kvalifikaciją, procesus ir technologijas.