Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101471

Komunikacijos specialistas(-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Vidinės ir išorinės komunikacijos projektų rengimas bei vykdymas.
  • Medžiagos vidiniams leidiniams rengimas, vidinių žinučių ruošimas ir platinimas.
  • Renginių darbuotojams organizavimas.
  • Reklaminės medžiagos bei kitos aktualios informacijos paruošimas vidinės bei išorinės komunikacijos tikslams.
  • Reguliarus įmonės internetinio puslapio atnaujinimas.
  • Darbuotojų nuomonės tyrimų organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos, žurnalistikos, viešųjų ryšių srityje).
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis.
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas sklandžiai reikšti mintis, socialinė drąsa, kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas.
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios.
  • Raštvedybos reikalavimų išmanymas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą augančioje ir šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda ”Komunikacijos specialistas Kaune” prašome siųsti iki š.m. vasario mėn. 11 d. el. paštu:cv@tiltra.lt.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#101471

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 11 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 26 d.

„Kauno tiltai“ - kelių ir tiltų statybos įmonė, valdoma susisiekimo infrastruktūros bendrovės „Tiltra Group“. Lietuvoje „Tiltra Group“ taip pat valdo kelių ir tiltų statybos įmonę „Kelda“. Lenkijoje „Tiltra Group“ priklauso kelių tiesimo ir priežiūros įmonių grupė „Poldim“, kelių ir tiltų statybos, inžinierinių tinklų tiesimo bendrovės „Tiltra PDM Bialystok“, „P.E.U.I.M“, „Dalba“, „Brux“.

Į savo komandą Kaune kviečiame

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!