Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282033

KOMUNIKACIJOS SPECIALISTAS (-Ė) (Kaune)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Informacija apie darbą

Darbo vieta: Kaunas
Darbo pobūdis: visa darbo diena
Papildoma informacija: darbuotojas

Įvestas: 2016 m. spalio 3 d.
Galioja iki:2016 m. spalio 6 d.

Darbo aprašymas

-Komunikacijos su žiniasklaida ir kitais pagrindiniais partneriais bei komunikacijos įmonės viduje strateginis planavimas ir valdymas,
-Straipsnių spaudoje ir internetinėje erdvėje kuravimas ir apžvalga,
-Straipsnių ir naujienų rašymas bei publikavimas spaudoje ir internetiniame tinklalapyje,
-Pranešimų žiniasklaidai rengimas,
-Įmonės naujienraščio leidybos koordinavimas,
-Komunikacijos planų rengimas ir įgyvendinimas,
-Įmonės išorinės ir vidinės komunikacijos analizė ir rezultatų vertinimas,
-Informacijos apie įmonę rengimas prezentacijoms, bukletams ir kitiems leidiniams.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas komunikacijos, žurnalistikos, ryšių su visuomene ar vadybos srityje,
- Komunikabilumas ir iniciatyvumas,
- Kūrybiškumas, puikūs derybų įgūdžiai,
- Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios,
- Panašaus darbo patirtis,
- Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:
- Komandinį darbą draugiškame kolektyve;
- Plačias, motyvuojančias profesinio tobulėjimo galimybes, visas socialines garantijas, patogią darbo vietą Kaune.

Gyvenimo ir darbinės veiklos aprašymą su nuoroda „Komunikacijos specialistas(ė)“ prašome siųsti iki š.m. spalio mėn. 06 d.
Tel. pasiteiravimui: 8-600 69239 (Aistė)

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#282033

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. spalio 6 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 3 d.

Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU)– strateginis visų Lietuvos kredito unijų partneris, teikiantis pažangias finansines paslaugas ir padedantis kredito unijoms užimti ženklią rinkos dalį. LCKU atlieka kredito unijų likvidumo palaikymo ir mokumo atkūrimo funkcijas, priima indėlius teikia paskolas bei atlieka kliringo operacijas tarp savo narių ir dalyvauja kliringo atsiskaitymų operacijose per Lietuvos banko atsiskaitymų centrą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!