Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #73039

Konditerijos gaminių technologas - konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Produktų gamybos ir technologinio proceso priežiūra bei kokybės užtikrinimas cechuose;
- Žaliavų bei paruoštos produkcijos kokybės užtikrinimas;
- Technologinės dokumentacijos (instrukcijų, normų, normatyvų, kt.) ruošimas;
- Naujų gaminių receptūrų kūrimas bei technologinio proceso nustatymas;
- Pasiūlymų teikimas gamybos efektyvumo, kokybės gerinimo klausimais;
- Pažangių technologinių inovacijų diegimas ir kontrolė.

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas maisto paruošimo technologijų srityje;
- Panašaus darbo patirtis 3-5 metai;
- Puikus RVASVT ir/arba kitų aktualių higienos ir kokybės standartų išmanymas;
- Maisto paruošimo technologijų bei įrengimų išmanymas;
- Komandinio darbo įgūdžiai;
- Organizuotumas bei inciatyvumas;
- Atsakomybė ir pareigingumas.

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Konditerijos gaminių technologas - konsultantas" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu atrankos@iki.lt

Darbo skelbimo numeris
#73039

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. rugpjūčio 18 d.
Įvestas:
2009 m. liepos 24 d.

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo prieš šešiolika metų, kai atidarėme pirmąją IKI maisto prekių parduotuvę, iškart pagarsėjusią dėl puikios kokybės konditerinių gaminių. Dabar UAB „Palink“ yra vienas iš prekybos įmonių aljanso “Coopernic” narių, kuriam priklauso daugiau nei 250 IKI, IKIUKAS ir CENTO parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje. Mes – tai beveik aštuoni tūkstančiai motyvuotų profesionalų, siekiančių, jog pirkėjai į mūsų parduotuves norėtų sugrįžti kasdien. Prie gausios mūsų komandos kviečiame prisijungti naują komandos narį - komditerijos gaminių technologą – konsultantą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!