Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #34537

Konditerijos gaminių technologas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Žaliavų produktų gamybai paieška ir įsisavinimas,
naujų gaminių poreikio nustatymas, naujų gaminių kūrimas, gaminamos produkcijos tobulinimas, receptūrų sudarymas, produkcijos atitikimo esamoms receptūroms ir standartams užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas maisto technologijos/inžinerijos ar panašiose srityse, lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokėjimas, kompiuterinis raštingumas, organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas.
Privalumai: patirtis konditerijos gaminių technologijos ir gamybos srityje.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą technologiškai atnaujintoje įmonėje, galimybę profesiniam tobulėjimui ir karjeros kilimui, stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų, darbą draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

CV siųsti el. paštu personalas@dzukija.lt

Darbo skelbimo numeris
#34537
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!