Naujausi skelbimai

Konstruktoriai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108963

Darbo skelbimo numeris

108963

Darbo aprašymas

Pastatų perdangų ir kitų konstrukcijų, pastatų projektavimas;

Reikalavimai

Aukštasis statybinis inžinerinis išsilavinima
Gelžbetonio konstrukcijų/ pastatų projektavimo patirtis;
Braižymo standartų ir taisyklių išmanymas;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Organizaciniai, planavimo, prioritetų išskyrimo, kruopštumo gebėjimai, pareigingumas.

Privalumai:
pastatų skaičiavimo programos;
Kvalifikacijos atestatas (KPDV);
Surenkamojo gelžbetonio patirtis;

Įmonė siūlo

Realizuoti savo žinias, bei mokytis iš kolegų;
Profesinės karjeros perspektyvas, kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

CV prašau siųsti: r.druskyte@markuciai.lt. Informuosime tik pasirinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 10 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 10 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.