Naujausi skelbimai

KONSTRUKTORIUS-INŽINIERIUS (-Ė) (Kaune)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311761

Darbo skelbimo numeris

311761

Darbo aprašymas

  • visuomeninių, gamybinių, pramoninių pastatų (metalo, gelžbetonio, monolito, kompozito) projektavimas
  • inžineriniai skaičiavimai (Robot, SCIA)

Reikalavimai

  • statybinis inžinerinis išsilavinimas
  • darbo patirtis su skaičiavimo programomis:
o Autodesk Robot Structural Analysis Professional
o SCIA

Įmonė siūlo

Siūlome:

  • tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes tarptautinėje , modernioje įmonėje, pagal asmeninį tobulėjimo planą
  • galimybe semtis kolegų patirties bei dalintis savąją
  • įdomius, dinamiškus, iššūkių reikalaujančius projektus
  • konkurencingą atlygį, papildomas skatinimo priemones bei turtingą laisvalaikį ne darbo metu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 9 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 11 d.

Įmonių grupė „Litana“, yra ilgametė įvairių Europos kompanijų partnerė užsiimanti projektavimu, gamyba, pastatų iš metalo konstrukcijų statyba, laivų remontu ir statyba. Kompanijų grupės būstinė yra Lietuvoje-Gargžduose, atidarytos atstovybės Rusijoje, Latvijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje.