Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #313867

Konstruktorius-projektuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

BŪSI ATSAKINGAS (-A) UŽ:

  • nestandartinių gaminių projektavimą, brėžinių ruošimą gamybai;
  • sudėtingų konstrukcijų sprendimų paiešką;
  • bendravimą su gamybos ir prekybos padaliniais.

Reikalavimai

IEŠKOME BŪTENT TAVĘS, JEIGU:

  • turi konstravimo ir projektavimo įgūdžius;
  • moki skaityti brėžinius;
  • moki naudotis SolidWorks projektavimo programa;
  • esi imlus (-i) naujovėms ir nori mokytis;
  • esi atidus (-i) , kruopštus (-i) ir atsakingai žiūri į darbą.

TAVO PRIVALUMAS, JEI:

  • turi inžinerinį išsilavinimą;
  • turi darbo patirtį baldų, interjero srityse;
  • moki naudotis AutoDesk Inventor programomis;
  • turi gerus anglų kalbos įgūdžius.

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:

  • patirtį sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje;
  • profesinius iššūkius ir tobulėjimą;
  • draugišką ir energingą darbo atmosferą;
  • galimybę savarankiškai organizuoti savo darbą.

Darbo skelbimo numeris
#313867

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 1 d.

„Pharmanet“ – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.

Mūsų klientas - biuro baldų gamintoja Baltijos šalyse, moderni ir inovatyvi tarptautinė bendrovė, siekianti užtikrinti patogią ir šiuolaikišką darbo vietą bei patenkinti nuolat besikeičiančius klientų poreikius.

Daugiau