Naujausi skelbimai

Konstruktorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2428

Darbo skelbimo numeris

2428

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis apima modelio konstrukcijų darymą, ruošiant modelį gamybai.

Reikalavimai

Reikalavimai kandidatui:
- Aukštasis universitetinis išsilavinimas (gali būti ka tik baiges studijas), siuvimo technologijų, drabužių konstravimo srityje.
- Geri darbo kompiuteriu igudziai;
- Anglų kalbos žinios;
- Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas;
- Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:
- Geras darbo sąlygos dideliame kolektyve;
- Puikios karjeros galimybės tiek įmonėje, tiek įmonių grupėje;
- Galimybės tobulintis, kelti kvalifikaciją;
- Stabilus atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo konkrečių darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Raseiniai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. liepos 19 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 9 d.

AB "Šatrija", priklausanti SBA įmonių grupei, gamina sudėtingus darbo ir apsauginius drabužius, bei drabužius laisvalaikiui. Įmonė apie 90 proc. savo produkcijos eksportuoja į Vakarų Europą.
Pusę šimtmečio drabužius siuvanti AB "Šatrija" šiandien savo klientams pristato modernia įranga pagamintus stilingus ir kokybiškus gaminius. Turėdami didelę patirtį išplėtėme specializuotų drabužių siuvimą įmonių darbuotojams, policijai, armijai, gaisrininkams, lakūnams ir kt.
Be darbo drabužių, savo klientams siūlome klasikinius ir laisvalaikio drabužius vyrams, moterims ir vaikams. Kelnių, sijonų, striukių, lengvų švarkelių ar palaidinių gamybai naudojame audinius ir jų priedus, kuriuos kruopščiai parenkame iš visos Europos tiekėjų.