Naujausi skelbimai

Konsultantai (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110587

Darbo skelbimo numeris

110587

Darbo aprašymas

Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. ir savaitgaliais daugiabučių namų gyventojams pristatyti paslaugą „Viena sąskaita“ bei pasiūlyti ją užsisakyti.

Reikalavimai

Patirtis nėra būtina, prieš pradedant dirbti apmokome.
Būtina sąlyga - nuolatinis darbas bent 2-3 vakarus per savaitę.

Įmonė siūlo

Atlyginimas priklausys nuo rezultatų.

Nuolat dirbančių konsultantų uždarbis – vidutiniškai 50 litų „į rankas“ per vieną vakarą. Aktyviausi konsultantai uždirba ir iki 100 litų!

Papildoma informacija

Prašome kreiptis el.paštu: darbas@vienasaskaita.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 16 d.

„Viena sąskaita“ – patogesnis būdas atsiskaityti už komunalines paslaugas. Mes siūlome apjungti daugumą sąskaitų už komunalines ir kitas namų ūkio paslaugas į vieną, t.y. gauti ir apmokėti už visas pasirinktas paslaugas vienu kartu.
Veikiame Kaune ir Klaipėdoje, šiuo metu sąskaitas išrašome jau 19.000 kauniečių ir 5.000 klaipėdiečių.
„Viena sąskaita“ galima atsiskaityti už elektrą (AB „Lesto“), dujas (AB „Lietuvos dujos“), vandenį, šildymą bei karštą vandenį, namo administratorių ar bendriją, taip pat kabelinę televiziją ir internetą.

UAB „Viena sąskaita“ kviečia aktyvius ir energingus vaikinus bei merginas padirbėti Kaune ir Klaipėdoje!