Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #418110

Konsultantas (-ė) – pardavėjas (-a) 1 et. Akropolyje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Klientų poreikių išsiaiškinimas;

Konsultacijos suteikimas pagal aukščiausius aptarnavimo standartus;

Siekimas asmeninių ir komandos pardavimų tikslų.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

Esate proaktyvus (-i), savarankiškas (-a) ir orientuotas (-a) į rezultatą;

Turite patirties pardavimuose ir toliau norite save realizuoti šioje srityje;

Galite pasigirti gerais komunikaciniais įgūdžiai;

Mokate anglų ir/arba rusų kalbą.

Įmonė siūlo

Galimybes ambicingiems tikslams įgyvendinti;

Premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų;

Profesinį tobulėjimą ir karjerą įmonės viduje;

Savo srities ekspertų ir vadovų pagalbą;

Stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#418110

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 460 - 700 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. spalio 8 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 9 d.

Vision Express yra didžiausias optikos mažmenininkas Baltijos šalyse, didžiausią dėmesį skirianti klientų akių sveikatai ir regėjimo komfortui užtikrinti. Mes siūlome didžiausią prekių ir paslaugų pasirinkimą. Visions express didžiuojasi 23 parduotuvuvėmis Lietuvoje ir Latvijoje. Parduotuvių dizainas yra kuriamas, atsižvelgiant į naujausias pramonės tendencijas. Nuolatinis tobulėjimas optikos technonogojų srityje ir sėkminga mažmeninės prekybos patirtis leidžia didžiuotis puikiais prekybos rezultatais bei geromis parduotuvių lokacijomis populiariausiuose prekybos centruose Baltijos šalyse. Visos Vision Express parduotuvės yra TOP prekybos centruose ir pagrindinėse miestų gatvėse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!