Konsultantas (-ė) - vadybininkas (-ė) (su veterinariniu arba gyvūlininkystės technologo išsilavinimu)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343932

Darbo skelbimo numeris

343932

Darbo aprašymas

  • Galvijų augintojų konsultavimas šėrimo bei laikymo klausimais;
  • Šėrimo rekomendacijos, mineralinių - vitamininių mišinių užsakymai;
  • Darbas visoje Lietuvoje.

Reikalavimai

  • Veterinarinis arba gyvūlininkystės technologo universitetinis išsilavinimas;
  • Žinios galvijų šėrimo ir laikymo srityje;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, aktyvumas;
  • Sugebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
  • Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
  • Anglų arba rusų kalbos pagrindai.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Stažuotes užsienyje (Čekija ir kitos šalys);
  • Konkurencingas atlyginimas, siejamas su darbo rezultatais;
  • Autotransportas ir kitos reikalingos darbo priemonės.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva, darbas iš namų
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 22 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 24 d.
Atlyginimas:
Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

UAB ,,VVS Lt ,, įmonė dirbanti Lietuvos rinkoje daugiau kaip 10 metu .
Tai bendra Lietuvos -Čekijos įmonė , kurios pagrindinė veikla platinti
VVS Vererovice gaminamus vitamininius - mineralinius papildus galvijams.