Naujausi skelbimai

Konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 76557

Darbo skelbimo numeris

76557

Darbo aprašymas

Kasdieniniame darbe bendraujama su klientais atvykstančiais į saloną dėl Bitės sutarčių pratęsimo, atnaujinimo, sudarymo ir pan. Taip pat prekiaujama mobiliaisiais telefonais, bei priedais jiems. Rūpinamasi tvarka skyriuje. Sudaromos Snoro ir Ūkio bankų pirkimo išsimokėtinai (lizingo) sutartys.

Reikalavimai

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Anglų kalba - privalumas.

Įmonė siūlo lankstų darbo grafiką, apmokymus, tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

laima@mobili.lt, tel.nr.865238693

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 26 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 26 d.

UAB "Mobili prekyba" įkurta 2002 metais. Tuo pat metu pasirašyta sutartis su UAB "Bitė Lietuva", pradėjo veikti pirmieji bendrovės salonai. Nuo to laiko kiekvieni metai buvo žingsnis augimo link: buvo vystomas prekybos tinklas, skiriamas vis didesnis dėmesys prekių asortimentui, kliento poreikiams bei aptarnavimui. Kryptingas augimas užtikrino, jog šiandien bendrovė turi 27 sekmingai dirbančius salonus visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba 80 darbuotojų, kurie nuolat tobulina savo žinias bei aptarnavima.

Ateityje esame pasirengę stiprinti savo pozicijas rinkoje, turėti platų prekių asortimentą geriausiomis kainomis, būti geriausi aptarnaudami klientus.