Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #2757

Konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Verslo valdymo sistemų diegimas;
Klientų apmokymas, konsultavimas ir priežiūra;
Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);

  • Panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas;

  • Įmonės vidaus darbo procesų išmanymas;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Geros kompiuterinės žinios;

  • Orientacija į klientą, puikūs bendravimo įgūdžiai.

  • Apskaitos pagrindai būtų privalumas;

  • Vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

Mes siūlome įdomų ir įvairiapusišką darbą,
nuolatinius mokymus,
konkurentabilų atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#2757

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 4 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 5 d.

Nedidelės informacinių technologijų konsultacinės įmonės pagrindinė veikla yra verslo valdymo sistemų diegimas, integravimas bei jas papildančių sprendimų kūrimas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!