Naujausi skelbimai

Konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 387647

Darbo skelbimo numeris

387647

Darbo aprašymas

Buities technikos arba audio/video ir IT prekių pardavimas;
Papildomų paslaugų pardavimas;
Klientų konsultavimas;
Prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui;
Prekių ir paslaugų pardavimas;
Prekių ekspozicijos priežiūra, prekių pakavimo darbai.

Reikalavimai

Darbo prekyboje patirtis būtų privalumas;
Domėjimasis technikos naujovėmis;
Puikūs bendravimo bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Užsienio kalbų (rusų, anglų) mokėjimas būtų privalumas;
Darbštumas, sąžiningumas, entuziazmas ir orientacija į rezultatą.

Buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė kviečia prisijungti prie darnaus kolektyvo. Jei tau patinka iššūkiai , nori nuolat tobulėti, vertini draugišką kolektyvą, kviečiame prisijungti !
Mes garantuojame:
gerus mokymus, lankstų darbo grafiką, linksmą komandą, ir daug darbo !
Kylantis darbo užmokestis lieka tavo rankose !

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 2 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 4 d.
Atlyginimas:
1100 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Ar norėtum dirbti didžiausiame prekybos centre Baltijos šalyse ? Jei domiesi naujausiomis technologijomis,turi noro jas išbandyti , bendravimas su žmonėmis tave "pakrauna" dienai į priekį ir negali nustygti vietoje - siūlome prisijungti ! Kviečiame prisijungti inovacijų žinovus ,
šarmingus ilgaliežuvius !