Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #72293

Konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Optikos prekių pardavimas, bendravimas su klientais.

Reikalavimai

aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas, darbo patirtis prekyboje, komunikabilumas, gebėjimas parduoti, rusų, anglų kalbų pagrindai.

Siūlome įdomų darbą, karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes, socialines garantijas, gerą darbo aplinką.

Papildoma informacija

Jei norite dirbti su mumis, gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu
info@optometrija.lt

Darbo skelbimo numeris
#72293

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. liepos 16 d.
Įvestas:
2009 m. liepos 1 d.

UAB "Optometrijos centras" optikų tinklas, išsiplėtęs didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Šiuolaikiškai įrengti, erdvūs, modernaus stiliaus Optometrijos centro optikos salonai yra skirti kliento patogumui. Čia klientai gali pasinaudoti visomis optikos paslaugomis – nuo profesionalaus regos ištyrimo, kontaktinių lęšių ar akinių parinkimo iki stiliaus konsultacijų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!