Naujausi skelbimai

Konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104880

Darbo skelbimo numeris

104880

Darbo aprašymas

Gyvybės draudimo ir papildomai kitų draudimo paslaugų pardavimas;
klientų konsultavimas;
naujų klientų paieška;
ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas.

Reikalavimai

Atsakingumas, darbštumas, iniciatyvumas;
energija ir noras tobulėti;
noras dirbti pardavimų srityje ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
gebėjimas savarankiškai planuoti ir priimti sprendimus.

Įmonė siūlo

Lankstų darbo grafiką ;
Organizuojame mokymus apie mūsų produktus, jų pristatymą ir pardavimą ;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Neribotas uždarbio galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. gegužės 1 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 27 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.