Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11677

Konsultantas/ė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome žmogaus įmonės kuriamos ir platinamos buhalterinės programos konsultanto pareigoms. Darbo pobūdis: bendrovės klientų konsultavimas buhalterinės programos diegimo ir priežiūros klausimais.
Jeigu buhalterio darbe Jums pritrūksta bendravimo su žmonėmis, o Jūs esate žingeidus ir kupinas energijos - konsultanto darbas yra būtent Jums.

Reikalavimai

buhalterinės apskaitos žinios
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
komunikabilumas, sąžiningumas, iniciatyvumas

Privalumai
aukštasis buhalterinis išsilavinimas
darbo patirtis panašioje srityje

motyvuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
socialines garantijas
darbą draugiškame kolektyve
profesinio tobulėjimo galimybes

Darbo skelbimo numeris
#11677

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. vasario 26 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 26 d.

Tai viena didžiausių bendrovių Klaipėdos mieste, dirbančių informacinių technologijų ir biuro technikos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – kompiuterių priežiūra, remontas ir gamyba; kompiuterių ir kompiuterinių tinklų operacinės sistemos sprendimai, instaliavimas ir priežiūra; programinės įrangos projektavimas, kūrimas ir priežiūra.

Daugiau