Kontaktų centro specialistas (-ė) (Terminuota sutartis)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

363051

Darbo aprašymas

Koks darbas laukia Tavęs kontaktų centre?
• bendrausi su privačiais ir verslo klientais, užtikrinsi aukštą aptarnavimo kokybę;
• teiksi informaciją klientams apie paslaugas, jų kainas ir tarifus, paslaugų teikimo tvarką.

Darbo sąlygos:
• kontaktų centro darbo laikas – darbo dienomis iki 18 val. (pamaininis grafikas). Yra galimybė dirbti ir šeštadienį;
• terminuota darbo sutartis iki birželio 30 dienos.

Reikalavimai

Ko reikia, kad būtum tinkamas kandidatas dirbti kontaktų centre?
• būtų puiku, jei turėtum darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje;
• ambicijų ir atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų;
• gebėjimo užmegzti kontaktą ir bendrauti su įvairiais žmonėmis šiame darbe;
• puikiai kalbėti lietuviškai ir mokėti aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu, anglų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas;
• gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
• organizuotumo, iniciatyvumo, pareigingumo.

Ką mes Tau siūlome?
• įdomų ir atsakingą darbą jauname, draugiškame kolektyve;
• galimybę įgyti vertingos klientų aptarnavimo patirties.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. kovo 12 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 11 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį