Naujausi skelbimai

Krovėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 390670

Darbo skelbimo numeris

390670

Darbo aprašymas

Prekių priėmimas ir iškrovimas parduotuvės sandėlyje;
Prekių likučių papildymas parduotuvėje;
Prekių atidavimas klientams pagal įsigijimo dokumentus ir nunešimas iki automobilio;
Prekių skenavimas ir markiravimas;
Tvarkos ir švaros sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
Gera fizinė sveikata, ištvermingumas;
Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
Atsakomybė, sąžiningumas, entuziazmas.

Buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė ieško pastiprinimo .Jei tau patinka iššūkiai , nori nuolat tobulėti, vertini draugišką kolektyvą, kviečiame prisijungti!
Mes garantuojame:
gerus mokymus, lankstų darbo grafiką, linksmą komandą ir daug darbo !
Kylantis darbo užmokestis lieka tavo rankose !

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 7 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 8 d.
Atlyginimas:
900 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Ar norėtum dirbti didžiausiame prekybos centre Baltijos šalyse ? Vilniaus Akropolyje ? Jei domiesi naujausiomis technologijomis , turi noro jas išbandyti , bendravimas su žmonėmis tave "pakrauna" dienai į priekį ir negali nustygti vietoje - siūlome prisijungti !